Personal tools

Views

Dissertation (Ukrainian)

geschrieben von am

Згідно з твердженням OOH, дев’ятсот мільйонів людей на планеті не мають доступу до питної води. Доволі часто виникає питання: «Чи не суперечить відсутність вільного доступу до питної води правам людини?». Відповідь проста: «Авжеж суперечить». Але значно доцільніше спитати себе: «Як же можливо виправити це порушення прав людини?». Останнім часом з’явилися кілька підходів до систематичного рішення даної проблеми.
Єкехард Крах, дипломований спеціаліст з економіки та організації торгівлі (студент докторантури, котрий має наукового керівника – завідувача кафедри управління інноваціями та компетенції – професора, доктора наук Густава Бергмана), зробив значний внесок у пошук рішення даного питання, оскільки це було частиною його дисертації на третьому року навчання в університеті Зігена. Він розробив прилад для автаркічної обробки води при замкненому інноваційному процесі, що стало непридатним рішенням.
Містер Крах відзначив у власній дисертації, що найбільш вірний шлях по збереженню здатності к виживанню проявляється при використанні стратегій замкнених інновацій. А нові рішення все ще потребують дослідження. І наступним етапом повинен стати новий напрямок по задоволенню потреб споживачів. При цьому традиційні шляхи, такі як масове виробництво певного виробу, у більшості випадків не мають права на життя, оскільки потреби споживачів відрізняються одна від одної. І новий шлях може виявитись більш швидким, тому як він пов’язаний з особистими потребами кожного споживача.
Предметом дослідження містера Краха був обраний міждисциплінарний міжнародний підхід. Його роботи були передані із Стокгольму, Швеція до Об’єднаних Арабських Еміратів, де знаходиться штаб-квартира університету Зігена. Знаходячись у цієї штаб-квартирі, він проводить багато часу вивчаючи та випробовуючи можливі способи здобування питної води з забрудненої, але доступної нам. Окрім технічної частини, дослідження містера Краха містять міжнародну компетентну команду. Наголошується на взаємодії, а також на достоїнствах та недоліках, оскільки вони часто виникають в відкритих процесах розвитку. Відкрита інновація відома не тільки як швидке та компетентне управління, а також як таке явище, котре може скоротити процеси розвитку. Успіх інноваційного процесу залежить від узгодженості, взаємодії та компетенції учасників, завдяки котрим можуть бути вирішені багато проблем.
Дослідження з автаркічного очищення необробленої води за допомогою сонячної енергії включали також питання з мінералізації дистильованої води, котра стала питною. Дані міркування та рішення були описані у державній екзаменаційній роботі з курсу хімії (на 4 року навчання). Також, досліджувалися опір вітру та трохи струменяста поведінка дистиляторів. Містер Крах був спів-керівником та методистом студентів при написанні їхньої бакалаврської дисертації. Результати були представлені на публічному офіційному відкритті наукового форуму FLEX спільно з доктором юридичних наук Йоганном Пітером Шофером і Йоанном Реммелем, міністром з захисту навколишнього середовища, охорони природи та сільського господарства, представником з захисту прав споживачів у штаті Північний Рейн-Вестфалія та іншими професорами з різних дисциплін.

Зв’язатися:

Universität Siegen
Fakultät III: Wirtschaftswissenschaften, Wirtschaftsinformatik und Wirtschaftsrecht
Lehrstuhl für Innovations- und Kompetenzmanagement
Universitätsprofessor Dr. Gustav Bergmann
Diplom-Kaufmann Eckehard Krah
Raum: H-E 017
Hölderlinstraße 3
57076 Siegen
Germany
Telefon: +49 (0) 160 6695903
E-Mail: eke@ekrah.com/start

Different Languages:


Kommentare geschlossen.